Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/a/8/njeosezero.com/httpd.www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5763

Rreth Nesh - Nje Ose Zero

Founder

Florenc Duhanxhiu

Florenc Duhanxhiu

Të jesh Web Developer është si të jesh Tarzani në xhunglën e quajtur Internet. Krijuesi i "Nje Ose Zero" dhe camarok.com

co-Founder

Isak Xhino

Isak Xhino

"Think twice Code once"

Lead Front End Developer

Ketu mund te ishe ti !

Ketu mund te ishe ti !

LEAD FRONT END DEVELOPER

GRAPHIC DESIGN

Ketu mund te ishe ti !

Ketu mund te ishe ti !

GRAPHIC DESIGN